
1 / 8
Rokas bremžu vadības modulis
SKU: MDV91596
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2009 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 196 844 km |
| Color | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
| Mfr. code | 8K0907801H |
| OEM code | 32620205C |
| Other codes | A2C53369554 |
Category: Hand brake control module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104427

Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19935
Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577
Dzinēja vadības bloks
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
20.00 €MDV104415
Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
20.00 €MDV104413




