
1 / 18
Slieksnis
SKU: MDV92207
70.70 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Jaguar |
| Modelis | E-Pace |
| Gads | 2020 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 132 kW |
| Dzinēja kods | 204DTD |
| Nobraukums | 62 000 km |
| Krāsa | corris grey / 1AB |
| VIN | SADFB2CNXL1Z79309 |
| Ražotāja kods | J9C310154A |
| OEM kods | J9C310155A |
Kategorija: Slieksnis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Antena (GPS antena)
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV90719

Slēdžu komplekts
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
10.10 €MDV91336

Rokas bremzes slēdzis
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
15.15 €MDV91334

AdBlue sprausla
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
60.60 €MDV91340

Lietus sensors
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV91325

Rokas bremzes elektrības vadi
Jaguar · E-Pace · 2020 · 2.0L 132kW
70.70 €MDV91307






