
1 / 8
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV92396
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | TT Mk1 |
| Gads | 2001 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 165 kW |
| Dzinēja kods | BAM |
| Nobraukums | 175 000 km |
| Krāsa | silbersee / LY7W |
| VIN | TRUZZZ8N821003538 |
| Ražotāja kods | 1J0820803K |
| OEM kods | SD7V16 |
| Citi kodi | 6425504124 |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Elektrisks radiatoru ventilators
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 132kW
15.15 €MDV71593

Dzesēšanas šķidruma temperatūras sensors
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L
10.10 €MDV51924

Elektrisks radiatoru ventilators
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 132kW
20.20 €MDV22608

Starpdzesētāja radiators
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
20.20 €MDV22307

Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
10.10 €MDV39782

Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV39717





