
1 / 8
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV92396
15.15 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | TT Mk1 |
| Год | 2001 |
| Кузов | Купе |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.8L 165 kW |
| Код двигателя | BAM |
| Пробег | 175 000 км |
| Цвет | silbersee / LY7W |
| VIN | TRUZZZ8N821003538 |
| Код произв. | 1J0820803K |
| OEM код | SD7V16 |
| Другие коды | 6425504124 |
Категория: Компрессор (насос) кондиционера воздуха
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Elektrisks radiatoru ventilators
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 132kW
15.15 €MDV71593

Dzesēšanas šķidruma temperatūras sensors
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L
10.10 €MDV51924

Elektrisks radiatoru ventilators
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 132kW
20.20 €MDV22608

Starpdzesētāja radiators
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
20.20 €MDV22307

Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
10.10 €MDV39782

Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV39717





