
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV92637
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Galaxy |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 92 kW |
| Dzinēja kods | QYWA |
| Nobraukums | 126 000 km |
| Krāsa | white grape / Y6 |
| VIN | WF0MXXGBWM7U17996 |
| Ražotāja kods | 6M21A16115A |
| OEM kods | LKN0097A |
Kategorija: Apakšspārns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2011 · 2.0L 120kW
20.20 €MDV92491

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV92462

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2002 · 1.9L 85kW
20.20 €MDV41824

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV41413

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2009 · 1.8L
10.10 €MDV92660

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2010 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92641




