
1 / 9
Apakšspārns
SKU: MDV41413
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Galaxy |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | UFWA |
| Nobraukums | 0 km |
| Ražotāja kods | LKN0097A |
| OEM kods | 6M21A16115A |
| Citi kodi | K5560 |
Kategorija: Apakšspārns
Līdzīgas preces

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2011 · 2.0L 120kW
20.20 €MDV92491

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV92462

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2002 · 1.9L 85kW
20.20 €MDV41824

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2009 · 1.8L
10.10 €MDV92660

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2007 · 1.8L 92kW
15.15 €MDV92637

Apakšspārns
Ford · Galaxy · 2010 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92641
