
1 / 18
Dzinējs
SKU: MDV95404
500.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Clio III |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 50 kW |
| Dzinēja kods | K9K 768 |
| Nobraukums | 107 000 km |
| Krāsa | extreme blue / TERNA |
| VIN | VF1CR1G0H40049111 |
| Ražotāja kods | K9K768 |
| OEM kods | K9K |
Kategorija: Dzinējs
Apraksts
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=UoifRU-SkOA ------------------------- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! -------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Dzinējs
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
450.00 €MDV99660

Starteris
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
10.10 €MDV71441

Starteris
Renault · Clio III · 2007 · 1.5L 50kW
10.10 €MDV27773

Turbīna
Renault · Clio III · 2008 · 1.2L 74kW
58.90 €MDV26435

Solenoīda vārsts
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L 55kW
5.00 €MDV95267

Bampera apakšas aizsargs
Renault · Clio III · 2012 · 1.2L 55kW
30.00 €MDV105165



