
1 / 18
Dzinējs
SKU: MDV95404
500.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Clio III |
| Year | 2008 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 50 kW |
| Engine code | K9K 768 |
| Mileage | 107 000 km |
| Color | extreme blue / TERNA |
| VIN | VF1CR1G0H40049111 |
| Mfr. code | K9K768 |
| OEM code | K9K |
Category: Engine
Description
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=UoifRU-SkOA ------------------------- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! -------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Dzinējs
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
450.00 €MDV99660

Starteris
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
10.10 €MDV71441

Starteris
Renault · Clio III · 2007 · 1.5L 50kW
10.10 €MDV27773

Turbīna
Renault · Clio III · 2008 · 1.2L 74kW
58.90 €MDV26435

Solenoīda vārsts
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L 55kW
5.00 €MDV95267

Bampera apakšas aizsargs
Renault · Clio III · 2012 · 1.2L 55kW
30.00 €MDV105165



