
1 / 9
Starteris
SKU: MDV27773
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Clio III |
| Year | 2007 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 50 kW |
| Engine code | K9K 768 |
| Mileage | 105 000 km |
| VIN | VF1CR1G0H38392189 |
| Mfr. code | 8200584675A |
| OEM code | M000T87881 |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 4
Similar items

Starteris
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
10.10 €MDV71441

Dzinējs
Renault · Clio III · 2008 · 1.5L 50kW
500.00 €MDV95404

Turbīna
Renault · Clio III · 2008 · 1.2L 74kW
58.90 €MDV26435

Solenoīda vārsts
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L 55kW
5.00 €MDV95267

Dzinējs
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
450.00 €MDV99660

Bampera apakšas aizsargs
Renault · Clio III · 2012 · 1.2L 55kW
30.00 €MDV105165




