
1 / 7
Radiatoru dekoratīvā apdare
SKU: MDV98720
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Saab |
| Modelis | 9-3 Ver2 |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 1.9L 110 kW |
| Dzinēja kods | Z19DTH |
| Nobraukums | 105 055 km |
| Krāsa | schwarz / 2QU |
| VIN | YS3FF41W681005690 |
| Ražotāja kods | 6M2116613A |
| OEM kods | PPTD20 |
| Citi kodi | D2L4A |
Kategorija: Radiatoru dekoratīvā apdare
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Dzinēja apakšas aizsargs
Saab · 9-3 Ver2 · 2006 · 1.8L 90kW
25.25 €MDV36753

Augšējais režģis
Saab · 9-3 Ver2 · 2008 · 1.9L
15.15 €MDV79895

Augšējais režģis
Saab · 9-3 Ver2 · 2008 · 1.9L
60.60 €MDV79888

Bufera putuplasta daļa
Saab · 9-3 Ver2 · 2006 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV22260

Dzinēja pārsegs (vāks)
Saab · 9-3 Ver2 · 2003 · 2.0L 1kW
19.46 €MDV21871

Bampera apakšas aizsargs
Saab · 9-3 Ver2 · 2008 · 1.9L 110kW
80.00 €MDV102782


