
1 / 7
Radiatoru dekoratīvā apdare
SKU: MDV98720
10.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Saab |
| Модель | 9-3 Ver2 |
| Год | 2008 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 1.9L 110 kW |
| Код двигателя | Z19DTH |
| Пробег | 105 055 км |
| Цвет | schwarz / 2QU |
| VIN | YS3FF41W681005690 |
| Код произв. | 6M2116613A |
| OEM код | PPTD20 |
| Другие коды | D2L4A |
Категория: Отделка радиаторов
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Dzinēja apakšas aizsargs
Saab · 9-3 Ver2 · 2006 · 1.8L 90kW
25.25 €MDV36753

Augšējais režģis
Saab · 9-3 Ver2 · 2008 · 1.9L
15.15 €MDV79895

Augšējais režģis
Saab · 9-3 Ver2 · 2008 · 1.9L
60.60 €MDV79888

Bufera putuplasta daļa
Saab · 9-3 Ver2 · 2006 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV22260

Dzinēja pārsegs (vāks)
Saab · 9-3 Ver2 · 2003 · 2.0L 1kW
19.46 €MDV21871

Bampera apakšas aizsargs
Saab · 9-3 Ver2 · 2008 · 1.9L 110kW
80.00 €MDV102782


