
1 / 6
Bagāžnieka amortizators
SKU: MDV62944
15.15 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Juke I F15 |
| Год | 2018 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K |
| Пробег | 116 000 км |
| Цвет | ink blue / RBN |
| VIN | SJNFCAF15U7445617 |
| Код произв. | 90450BV91A |
| OEM код | 3162240265N |
Категория: Амортизатор задней крышки
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Atpakaļskata kamera
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
30.29 €MDV83392

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
65.44 €MDV56176

Aizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
52.35 €MDV58678

Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV56796

Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV81886

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV103152









