
1 / 15
Dzinēja vadu instalācija
SKU: MDV73048
100.99 €
Написать в WhatsApp| Марка | Suzuki |
| Модель | Grand Vitara I |
| Год | 2003 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.7L 127 kW |
| Код двигателя | H 27 A |
| Пробег | 111 451 км |
| Цвет | blueish black / ZJ3 |
| VIN | JSAHTX92V00172657 |
| Код произв. | 3C0D91 |
| OEM код | 3660554 |
| Другие коды | H27A |
Категория: Проводка двигателя
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Avārijas lukturu slēdzis
Suzuki · Grand Vitara I · 2005 · 1.6L 71kW
20.20 €MDV49821

Avārijas lukturu slēdzis
Suzuki · Grand Vitara I · 2005 · 1.6L 71kW
20.20 €MDV49702

Drošinātāju bloks
Suzuki · Grand Vitara I · 2005 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV25109

Gaisa spilvenu vadības bloks
Suzuki · Grand Vitara I · 2003 · 2.7L 127kW
50.50 €MDV72900

Avārijas lukturu slēdzis
Suzuki · Grand Vitara I · 2005 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV37424
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Suzuki · Grand Vitara I · 2003 · 1.6L 72kW
20.00 €MDV100658









