
1 / 8
Priekšējais režģis
SKU: MDV100849
120.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Jaguar |
| Model | X-Type |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 114 kW |
| Engine code | QJBA |
| Mileage | 155 944 km |
| Color | tektite grey / LND |
| VIN | SAJAH51149BJ51380 |
| Mfr. code | 9X438A123A |
| OEM code | 9X438C427A |
Category: Front grill
Donor vehicle photos

1 / 12
Other parts from this car
Similar items

Priekšējais režģis
Jaguar · X-Type · 2004 · 2.0L 96kW
50.50 €MDV84216

Dzinēja pārsegs (vāks)
Jaguar · X-Type · 2003 · 2.0L 96kW
25.25 €MDV11241

Priekšējais bamperis
Jaguar · X-Type · 2009 · 2.2L 114kW
111.09 €MDV95333

Priekšējais bamperis
Jaguar · X-Type · 2008 · 2.2L 107kW
118.16 €MDV59139

Bufera putuplasta daļa
Jaguar · X-Type · 2003 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV17294

Priekšējais bamperis
Jaguar · X-Type · 2009 · 2.0L 96kW
118.16 €MDV64868
