
1 / 8
Priekšējais režģis
SKU: MDV100849
120.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Jaguar |
| Modelis | X-Type |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 114 kW |
| Dzinēja kods | QJBA |
| Nobraukums | 155 944 km |
| Krāsa | tektite grey / LND |
| VIN | SAJAH51149BJ51380 |
| Ražotāja kods | 9X438A123A |
| OEM kods | 9X438C427A |
Kategorija: Priekšējais režģis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Citas detaļas no šī auto
Līdzīgas preces

Priekšējais režģis
Jaguar · X-Type · 2004 · 2.0L 96kW
50.50 €MDV84216

Dzinēja pārsegs (vāks)
Jaguar · X-Type · 2003 · 2.0L 96kW
25.25 €MDV11241

Priekšējais bamperis
Jaguar · X-Type · 2009 · 2.2L 114kW
111.09 €MDV95333

Priekšējais bamperis
Jaguar · X-Type · 2008 · 2.2L 107kW
118.16 €MDV59139

Bufera putuplasta daļa
Jaguar · X-Type · 2003 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV17294

Priekšējais bamperis
Jaguar · X-Type · 2009 · 2.0L 96kW
118.16 €MDV64868
