
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV101648
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Mondeo MK IV |
| Year | 2011 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 85 kW |
| Engine code | T1BA |
| Mileage | 154 000 km |
| Color | panther black / G6 |
| VIN | WF0GXXGBBGBL15764 |
| Mfr. code | 7S71A16114A |
| OEM code | LKN0097A |
Category: Front wheel arch liner splash guards
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV49788

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92599

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92592

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92553

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92549

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92552







