
1 / 10
Bampera apakšas aizsargs
SKU: MDV98718
40.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Mondeo MK IV |
| Year | 2011 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 85 kW |
| Engine code | T1BA |
| Mileage | 154 000 km |
| Color | panther black / G6 |
| VIN | WF0GXXGBBGBL15764 |
| Mfr. code | BS718B384A |
| OEM code | M738A |
| Other codes | 4729A |
Category: Front bumper skid plate/under tray
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Bampera apakšas aizsargs
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
30.29 €MDV71451

Bampera apakšas aizsargs
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV73023

Bampera apakšas aizsargs
Ford · Mondeo MK IV · 2009 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV73009

Bampera apakšas aizsargs
Ford · Mondeo MK IV · 2009 · 2.0L 103kW
30.29 €MDV69241

Bampera apakšas aizsargs
Ford · Mondeo MK IV · 2010 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV103860

Bampera apakšas aizsargs
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV102773







