
1 / 9
Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
SKU: MDV102976
60.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 96 kW |
| Engine code | R9M |
| Mileage | 169 000 km |
| Color | silver / KY0 |
| VIN | SJNFEAJ10U2376314 |
| Mfr. code | 17040BB50A |
| OEM code | M0001408B50A |
| Other codes | 0580203146 |
Category: In-tank fuel pump
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
40.39 €MDV95006

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
40.39 €MDV90477

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90481

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
35.34 €MDV53200

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 1kW
20.20 €MDV22328

Degvielas līmeņa sensors
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV24503











