
1 / 9
Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
SKU: MDV102976
60.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 96 kW |
| Dzinēja kods | R9M |
| Nobraukums | 169 000 km |
| Krāsa | silver / KY0 |
| VIN | SJNFEAJ10U2376314 |
| Ražotāja kods | 17040BB50A |
| OEM kods | M0001408B50A |
| Citi kodi | 0580203146 |
Kategorija: Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
40.39 €MDV95006

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
40.39 €MDV90477

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90481

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
35.34 €MDV53200

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 1kW
20.20 €MDV22328

Degvielas līmeņa sensors
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV24503











