
1 / 7
Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
SKU: MDV103352
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 92 kW |
| Engine code | QQDB |
| Mileage | 112 000 km |
| Color | panther black / BK |
| VIN | WF0PXXWPDPAM58465 |
| Mfr. code | 8M51R19953A |
| OEM code | D2A3A |
| Other codes | 8M51R19953AEW |
Category: Front fog light trim/grill
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2009 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV25831

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2009 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV25832

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2010 · 2.0L 120kW
10.10 €MDV12869

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2007 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV23969

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2005 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV28037

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2005 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV27890



