
1 / 8
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
SKU: MDV101364
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 92 kW |
| Engine code | QQDB |
| Mileage | 112 000 km |
| Color | panther black / BK |
| VIN | WF0PXXWPDPAM58465 |
| Mfr. code | 8M5117B968A |
| OEM code | LKN0097A |
Category: Front bumper lower grill
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104706
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104703

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56487

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56490

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2010 · 1.6L 80kW
10.10 €MDV55826



