
1 / 8
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
SKU: MDV101364
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Focus |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 92 kW |
| Dzinēja kods | QQDB |
| Nobraukums | 112 000 km |
| Krāsa | panther black / BK |
| VIN | WF0PXXWPDPAM58465 |
| Ražotāja kods | 8M5117B968A |
| OEM kods | LKN0097A |
Kategorija: Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104706
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104703

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56487

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56490

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2010 · 1.6L 80kW
10.10 €MDV55826



