
1 / 13
Rokturu komplekts
SKU: MDV103574
100.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Kangoo II |
| Year | 2011 |
| Body | Commercial |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 63 kW |
| Engine code | K9K 802 |
| Mileage | 183 000 km |
| Color | Ice white bc / O389 |
| VIN | VF1FW1BH544997640 |
| Mfr. code | 8200906830 |
| OEM code | 8200906830A |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Rokturu komplekts
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 86kW
100.99 €MDV83478

Rokturu komplekts
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
30.00 €MDV103872

Dzinējs
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
450.00 €MDV75528

Izplūdes gāzu spiediena sensors
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
5.00 €MDV75940

Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Renault · Kangoo II · 2014 · 1.5L 66kW
5.00 €MDV75941

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 86kW
20.20 €MDV83602



