
Dzinējs
| Make | Renault |
| Model | Kangoo II |
| Year | 2014 |
| Body | Commercial |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 66 kW |
| Engine code | K9K 608 |
| Mileage | 237 541 km |
| Color | blanc mineral / OQNG |
| VIN | VF1FW18H550703596 |
| Mfr. code | K9K608 |
| OEM code | K9K |
Description
----------------------------------------------------------------------- [ENG] Price for the engine as in the photo ! ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [ RU ] Цена за двигатель как на фото ! ------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ LT ]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [ PL ]Cena za silnik jak na zdjęciu ! --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ FR ] Prix par moteur comme sur la photo !---------------------------------------------------------------------------------------------------- [ IT ]Prezzo per motore come da foto! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ LV ] Cena par dzineju kā bildē!----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[ DE ] Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Donor vehicle photos

Similar items













