
Dzinējs
| Marka | Renault |
| Modelis | Kangoo II |
| Gads | 2014 |
| Virsbūve | Komerciāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 66 kW |
| Dzinēja kods | K9K 608 |
| Nobraukums | 237 541 km |
| Krāsa | blanc mineral / OQNG |
| VIN | VF1FW18H550703596 |
| Ražotāja kods | K9K608 |
| OEM kods | K9K |
Apraksts
----------------------------------------------------------------------- [ENG] Price for the engine as in the photo ! ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [ RU ] Цена за двигатель как на фото ! ------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ LT ]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [ PL ]Cena za silnik jak na zdjęciu ! --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ FR ] Prix par moteur comme sur la photo !---------------------------------------------------------------------------------------------------- [ IT ]Prezzo per motore come da foto! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ LV ] Cena par dzineju kā bildē!----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[ DE ] Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Donoru auto fotogrāfijas

Līdzīgas preces













