
1 / 6
Priekšpusē bampera turētājs
SKU: MDV103806
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2012 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 119 621 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAF15U6268060 |
| Mfr. code | MT4231 |
| OEM code | 62223BA60A |
Category: Front bumper mounting bracket
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Priekšējais bamperis
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
150.00 €MDV104030

Priekšējais bamperis
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
60.00 €MDV103769

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92567

Spārns
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV55645

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2016 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV92568

Apakšspārns
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV92486




