
1 / 28
Sadales vārpstas skriemelis / "Vanos"
SKU: MDV104304
40.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Mini |
| Model | One - Cooper Coupe R56 |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 135 kW |
| Engine code | N18B16A |
| Mileage | 109 000 km |
| Color | midnight black / A94 |
| VIN | WMWSV32050T047755 |
| Mfr. code | 7536085 |
| OEM code | V753608580 |
| Other codes | N18B16A |
Category: Camshaft pulley/ VANOS
Description
Exhaust camshaft
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Sadales vārpstas skriemelis / "Vanos"
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104299

Galva
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
150.00 €MDV104273

Bloks
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
150.00 €MDV104403

Kloķvārpsta
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
250.00 €MDV104381

Karteris
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
15.00 €MDV104179

Virzulis ar klani
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104253








