1 / 8
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV104363
20.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk1 (6Y) |
| Year | 2004 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 40 kW |
| Engine code | AZQ |
| Mileage | 124 000 km |
| Color | flamencorot / LF3W |
| VIN | TMBJY46Y054192568 |
| Mfr. code | 03E906033A |
| OEM code | 3PE5329 |
| Other codes | 5WP4430507 |
Category: Engine control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2007 · 1.2L 47kW
20.20 €MDV19425

Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV19445

Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV18430

Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2006 · 1.2L 40kW
10.10 €MDV49001
Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2000 · 1.4L 74kW
70.70 €MDV80580

Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2007 · 1.2L 47kW
10.10 €MDV10794

