1 / 8
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV104363
20.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Skoda |
| Modelis | Fabia Mk1 (6Y) |
| Gads | 2004 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L 40 kW |
| Dzinēja kods | AZQ |
| Nobraukums | 124 000 km |
| Krāsa | flamencorot / LF3W |
| VIN | TMBJY46Y054192568 |
| Ražotāja kods | 03E906033A |
| OEM kods | 3PE5329 |
| Citi kodi | 5WP4430507 |
Kategorija: Dzinēja vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2007 · 1.2L 47kW
20.20 €MDV19425

Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV19445

Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV18430

Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2006 · 1.2L 40kW
10.10 €MDV49001
Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2000 · 1.4L 74kW
70.70 €MDV80580

Dzinēja vadības bloks
Skoda · Fabia Mk1 (6Y) · 2007 · 1.2L 47kW
10.10 €MDV10794

