
1 / 3
Citu veidu vadības bloki / moduļi
SKU: MDV12347
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 62 kW |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 285E09U02A |
| OEM code | 285E09U02A |
| Other codes | K1059 |
Category: Other control units/modules
Similar items

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2007 · 1.4L
10.10 €MDV88146
Parkošanas (PDC) vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.4L
35.34 €MDV90713

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.4L 65kW
10.10 €MDV58425

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.4L 65kW
10.10 €MDV79572
Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.6L 81kW
20.20 €MDV61847

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV61671

