
1 / 3
Citu veidu vadības bloki / moduļi
SKU: MDV12347
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Note (E11) |
| Год | 2009 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 62 kW |
| Пробег | 1 км |
| VIN | 1 |
| Код произв. | 285E09U02A |
| OEM код | 285E09U02A |
| Другие коды | K1059 |
Категория: Другие блоки управления / модули
Похожие товары

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2007 · 1.4L
10.10 €MDV88146
Parkošanas (PDC) vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.4L
35.34 €MDV90713

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.4L 65kW
10.10 €MDV58425

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.4L 65kW
10.10 €MDV79572
Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.6L 81kW
20.20 €MDV61847

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV61671

