
1 / 3
Citu veidu vadības bloki / moduļi
SKU: MDV12347
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Note (E11) |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 62 kW |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Ražotāja kods | 285E09U02A |
| OEM kods | 285E09U02A |
| Citi kodi | K1059 |
Kategorija: Citu veidu vadības bloki / moduļi
Līdzīgas preces

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2007 · 1.4L
10.10 €MDV88146
Parkošanas (PDC) vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.4L
35.34 €MDV90713

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.4L 65kW
10.10 €MDV58425

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.4L 65kW
10.10 €MDV79572
Dzinēja vadības bloks
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.6L 81kW
20.20 €MDV61847

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Note (E11) · 2006 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV61671

