
1 / 4
Signalizācijas vadības bloks
SKU: MDV12689
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Laguna III |
| Year | 2013 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 782 |
| Mileage | 1 231 213 km |
| VIN | 113 |
| Mfr. code | 4M5418R0A |
| Other codes | K1236 |
Category: Alarm control unit/module
Similar items

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV66154

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV103557
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
40.00 €MDV104292
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
15.00 €MDV104670
Navigācijas (GPS) vadības bloks
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104193
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104143




