
1 / 4
Signalizācijas vadības bloks
SKU: MDV12689
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Laguna III |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 782 |
| Nobraukums | 1 231 213 km |
| VIN | 113 |
| Ražotāja kods | 4M5418R0A |
| Citi kodi | K1236 |
Kategorija: Signalizācijas vadības bloks
Līdzīgas preces

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV66154

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV103557

Centrālās atslēgas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV36182

Barošanas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2007 · 2.0L 110kW
20.20 €MDV95079

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L
15.15 €MDV30804

Navigācijas (GPS) vadības bloks
Renault · Laguna III · 2013 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV28350



