
1 / 6
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV28313
60.07 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Laguna III |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 782 |
| Nobraukums | 1 231 213 km |
| VIN | 113 |
| Ražotāja kods | 237100822R |
| OEM kods | 237100037R |
| Citi kodi | S180067140A |
Kategorija: Dzinēja vadības bloks
Līdzīgas preces

Centrālās atslēgas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV36182

Barošanas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2007 · 2.0L 110kW
20.20 €MDV95079

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L
15.15 €MDV30804

Navigācijas (GPS) vadības bloks
Renault · Laguna III · 2013 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV28350

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L
10.10 €MDV33911

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV66154



