
1 / 6
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV28313
60.07 €
Написать в WhatsApp| Марка | Renault |
| Модель | Laguna III |
| Год | 2013 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 782 |
| Пробег | 1 231 213 км |
| VIN | 113 |
| Код произв. | 237100822R |
| OEM код | 237100037R |
| Другие коды | S180067140A |
Категория: Блок управления двигателя
Похожие товары

Centrālās atslēgas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV36182

Barošanas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2007 · 2.0L 110kW
20.20 €MDV95079

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L
15.15 €MDV30804

Navigācijas (GPS) vadības bloks
Renault · Laguna III · 2013 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV28350

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L
10.10 €MDV33911

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV66154



