
1 / 4
Signalizācijas vadības bloks
SKU: MDV12689
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Renault |
| Модель | Laguna III |
| Год | 2013 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 782 |
| Пробег | 1 231 213 км |
| VIN | 113 |
| Код произв. | 4M5418R0A |
| Другие коды | K1236 |
Категория: Блок управления сигнализации
Похожие товары

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2008 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV66154

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV103557
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
40.00 €MDV104292
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Laguna III · 2010 · 2.0L 110kW
15.00 €MDV104670
Navigācijas (GPS) vadības bloks
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104193
Citu veidu vadības bloki / moduļi
Renault · Laguna III · 2010 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104143




