
1 / 4
Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
SKU: MDV18445
25.25 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2012 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 180 kW |
| Engine code | CDUC |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 4G0122293K |
| Other codes | K1958 |
Category: Intercooler hose/pipe
Similar items

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV26883

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
5.00 €MDV18449

Droseļvārsts
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808

Gaisa plūsmas mērītājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27525

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27526

Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV21009











