
1 / 8
Gateway vadības modulis
SKU: MDV19684
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2012 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 180 kW |
| Engine code | CDUC |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 8R0907468A |
Category: Gateway control module
Similar items

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
10.10 €MDV19044

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV97476

Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19935

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV18160

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV28539

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV20701









