
1 / 8
Gateway vadības modulis
SKU: MDV19684
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 180 kW |
| Dzinēja kods | CDUC |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Ražotāja kods | 8R0907468A |
Kategorija: Gateway vadības modulis
Līdzīgas preces

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
10.10 €MDV19044

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV97476

Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19935

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV18160

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV28539

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV20701









