
1 / 8
Gateway vadības modulis
SKU: MDV19684
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2012 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 3.0L 180 kW |
| Код двигателя | CDUC |
| Пробег | 1 км |
| VIN | 1 |
| Код произв. | 8R0907468A |
Категория: Модуль управления gateway
Похожие товары

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
10.10 €MDV19044

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV97476

Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19935

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV18160

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV28539

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV20701









