
1 / 13
Degvielas atplūdes caurule
SKU: MDV25818
20.20 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2012 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 3.0L 180 kW |
| Код двигателя | CDUC |
| Пробег | 1 км |
| VIN | 1 |
| Код произв. | 8K0201214K |
| OEM код | K1958 |
Категория: трубка / шланг обратки топливо
Похожие товары

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV94914

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV18445

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV90563

Droseļvārsts
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808

Caurule (-es) / šļūtene (-es)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV29818

Gaisa plūsmas mērītājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27525










