
1 / 13
Degvielas atplūdes caurule
SKU: MDV25818
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2012 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 180 kW |
| Engine code | CDUC |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 8K0201214K |
| OEM code | K1958 |
Category: Fuel return line/hose
Similar items

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV94914

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV18445

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV90563

Droseļvārsts
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808

Caurule (-es) / šļūtene (-es)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV29818

Gaisa plūsmas mērītājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27525










