
1 / 13
Degvielas atplūdes caurule
SKU: MDV25818
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 180 kW |
| Dzinēja kods | CDUC |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Ražotāja kods | 8K0201214K |
| OEM kods | K1958 |
Kategorija: Degvielas atplūdes caurule
Līdzīgas preces

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV94914

Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV18445

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV90563

Droseļvārsts
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808

Caurule (-es) / šļūtene (-es)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV29818

Gaisa plūsmas mērītājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27525










