
1 / 6
Gateway vadības modulis
SKU: MDV97476
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 198 760 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Ražotāja kods | 8T0907468H |
Kategorija: Gateway vadības modulis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19684

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
10.10 €MDV19044

Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19935

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV18160

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV28539

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV20701






