
1 / 8
Aizmugurējā pārsega slēdzene
SKU: MDV97352
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 198 760 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Ražotāja kods | 4F5827505D |
Kategorija: Aizmugurējā pārsega slēdzene
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV88275

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV89952

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.7L 140kW
5.00 €MDV66878
Bagāžnieka rokturis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV91004
Aizmugurējā pārsega pievilcējs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV91854

Aizmugurējā pārsega pievilcējs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
40.00 €MDV104256






