
1 / 9
Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba
SKU: MDV96064
100.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 198 760 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Ražotāja kods | kxp |
| OEM kods | 0B12301 |
Kategorija: Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
20.20 €MDV20965

Priekšējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
15.15 €MDV18770

Priekšējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
20.20 €MDV18768

Spararats
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV25816

Aizmugurējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV16796

Aizmugurējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV16794






