
1 / 9
Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba
SKU: MDV96064
100.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 198 760 km |
| Color | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Mfr. code | kxp |
| OEM code | 0B12301 |
Category: Manual 6 speed gearbox
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
20.20 €MDV20965

Priekšējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
15.15 €MDV18770

Priekšējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
20.20 €MDV18768

Spararats
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV25816

Aizmugurējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV16796

Aizmugurējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV16794






