
1 / 8
Pārslēgšanas mehanisms (kulisa)
SKU: MDV20965
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2010 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 155 kW |
| Engine code | CDNC |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 8K0711025K |
| OEM code | 8K0711151B |
| Other codes | K2347 |
Category: Gear shifter/selector
Similar items

Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
100.00 €MDV96064

Priekšējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
15.15 €MDV18770

Priekšējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
20.20 €MDV18768

Spararats
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV25816

Aizmugurējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV16796

Aizmugurējā pusass
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV16794


