
1 / 12
Numura zīmes apgaismojums
SKU: MDV96828
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 198 760 km |
| Color | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8K79A019463 |
| Mfr. code | 8T0943021 |
Category: Number plate light
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Numura zīmes apgaismojums
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV62717

Numura zīmes apgaismojums
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV62719

Numura zīmes apgaismojums
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV46257

Numura zīmes apgaismojums
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV46258

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
40.39 €MDV92095

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
15.15 €MDV78664






